На Рівненщині дітей розвиватиме "Світлячок"

Для малечі Радивилівського району відкрили «Світлячок». Центр раннього естетичного розвитку із такою назвою запрацював у Радивилові. Першими вихованцями закладу стали 35 дошкільнят районного центру, а також навколишніх сіл.

Упродовж літньої пори кваліфіковані викладачі «Світлячка» готуватимуть їх до першого класу, зокрема, навчатимуть англійської, письма, математики й читання. Під час занять у студіях «Пізнайко» «Добрик», «Психолог і я» малятам в ігровій формі допомагатимуть пізнавати навколишній світ.

Тим часом в музичній, художній, вокальній та хореографічній студіях у дошкільнят розвиватимуть естетичні вподобання та творчі здібності. Приміром, під час занять у «Кольорових долоньках» малюки втілюватимуть свої фантазії на папері, склі та глині. А свої співочі таланти вони розкриватимуть у студії «Веселі співаночки».

 А ще на маленьких слухачів очікує цікаві екскурсійні програми, подорожі та родинні свята. Як повідомляє новини Рівного Рівненська ОДА, на реалізацію проекту зі створення «Центру раннього естетичного розвитку для дітей» директор радивилівського районного Будинку школяра Світлана Сова отримала грант Президента України у розмірі більше 27 тисяч гривень.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.