Діти Рівненщини відпочинуть за 14 мільйонів гривень

На Рівненщині стартував оздоровчий сезон. Від сьогодні розпочали роботу санаторно-оздоровчі комплекси «Агатівка» та «Електронік». Вони приймуть 415 та 311 дітей відповідно. Тим часом санаторій «Горинь», а також табори «Джерельце» й «Веселка» відпочивальників чекають 6-го червня. Як повідомляє новини Рівненщини Рівненська ОДА, у першому заїзді до здравниць області вирушать понад півтори тисячі дітей різних категорій. Вони відпочиватимуть 21 день. А загалом табори організують по чотири заїзди.

Таким чином шість тисяч учнів зможуть відпочити та оздоровитися в закладах Рівненщини. Саме для них за кошти Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності вартість путівки здешевлена на 90 відсотків. Загалом у бюджеті Фонду зарезервували майже 14 мільйонів гривень, а це на понад дев’ять  мільйонів більше, ніж тогоріч.

Цьогоріч кошти Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності спрямують для пяти санаторно-оздоровчих комплексів краю, які запропонували кращі умови для відпочивальників та виграли тендер, а саме: «Агатівка», «Електронік», «Горинь», «Джерельце» та «Веселка». 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.