Рівненські «неформальні» студенти говоритимуть про політику

8 червня о 15:00 у рівненському парку імені Тараса Шевченка відбудеться Вуличний Університет. Цього разу організатори обрали тему «Політика».

Вуличний Університет — це відкрита платформа для обміну досвідом та знаннями, для обговорення актуальних тем, яка керується принципами самоосвіти та спрямована на сприяння розвитку людини.

У ролі лектора виступить молодий бізнесмен, директор приватного підприємства «Самурай Авто», депутат Рівненської обласної ради, член постійної комісії з економічних питань та комунальної власності, президент громадської організації «Клуб РОТАРІ м.Рівне» Михайло Михайлович Кириллов. Тема виступу : "Участь молодого громадянина у процесах розбудови держави."

Також лекцію прочитає депутат Рівненської обласної ради 6 скликання (2010-2015), заступник голови постійної комісії з правових питань, гласності, депутатської діяльності, етики та Регламенту, помічник-консультант народного депутата України, голова Рівненської обласної організації Незалежної медіа-профспілки України, кандидат наук з державного управління, викладач НУ "Острозька академія", політик, журналіст Сергій Володимирович Штурхецький.

Організатори Вуличного Університету – громадська організація «Молодь-Діє». До участі запрошуються всі бажаючі.

 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.