Влада Рівного роздала журналістам монети. ФОТО

Сьогодні, 5 червня, в залі засідань Рівненської міської ради відбулася церемонія відзначення журналістів Рівного з нагоди професійного свята. П’ятьом працівникам ЗМІ секретар Рівнеради Андрій Грещук вручив грамоти, монети щастя та квіти.

- Хочеться, щоб ці хороші стосунки, які є між органами місцевого самоврядування і журналістами продовжувалися і розвивалися. Особисто мені вас читати, слухати і дивитись цікаво. Дуже радий, що в нашій раді представлені вже два журналіста – Олександр Курсик та Павло Шамшин, - сказав секретар Рівненської міської ради Андрій Грещук.

В свою чергу заступниця міського голови з гуманітарних питань Галина Кульчинська не просто привітала представників ЗМІ, а й порадила не боятися.

У підсумку грамотами, монетами щастя та квітами відзначили таких працівників ЗМІ як: Віталій Гудилко(Сфера-ТВ), Олександр Куриленко(Сфера-ТВ), Анна Махно(Рівне 1), Ольга Мітчук(декан факультету журналістики МЕГУ ім. Дем’янчука), Сергій Снісаренко(Сім днів), Катерина Щербаченко(ОГО), Олена Юхніч(Рівне.ФМ) та колектив «Ракурс Рівне».

Ключові слова: 

Коментарі

ВІТАЮ ВСІХ ЖУРНАЛІСТІВ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ! ХОЧЕТЬСЯ ПОБАЖАТИ МІЦНОГО ЗДОРОВ'Я, БЛАГОПОЛУЧЧЯ ВАШИМ РОДИНАМ ТА МУЖНОСТІ В ПРАВДИВОМУ ВИСВІТЛЕННІ ІНФОРМАЦІЇ!

От її нагородили то в неї й спитайте)

"Того непомітно їх гублю". Мабуть, правильніше буде Тому? Чого вас навчала Ольга Мітчук? До слова, оператор Сфери Віталій Гудило насправді все життя є Гудилко!!!!! Хоча б колег прізвища знали... А щодо "Рівне-ракурс" - то тут влада дала перцю. мабуть, і не читають це видання, якщо не спромоглися назвати бодай одне прізвище. Чи це журналіст такий - КОЛЕКТИВ?

Найкраща винагорода журналіста - це кількість читачів та глядачів. А папірці... Є у мене колега який їх збирає. Я ж не люблю цього пафосу. та і місце вони займають. Того непомітно їх гублю. 

А чого нагород боятися? Дивний:) Заздриш

Тим журналістам які дійсно не бояться нагород не досталося! Смішно ведуть себе владні чиновники. Тих журналістів яких відзначили я тепер і не читатиму...вони тільки "ЗА", тому нагороджені. А "Рівне ракурса" скоро не буде, майже всі пішли...

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.