Рівненській школі дали гроші на вивчення космосу

Кращі рівненські школи отримали 100 тисяч гривень за перемогу у загальноміському рейтингу шкіл Рівного. Їх планують витратити на технічне оснащення. А ліцей «Елітар» закупить спеціальний телескоп для вивчення космосу.

Про результати рейтингу на прес-конференції розповіли заступник міського голови з гуманітарних питань Галина Кульчинська та начальник міського управляння освіти Василь Харковець.

- Ми вперше в системі освіти ввели матеріальне заохочення. Вважаю, що це дуже важливо. Школи отримають кошти вже за один-два тижні. Але на що витрачати їх вирішили самі. Це було головною умовою рейтингу. Сьогодні ми лише роздаємо підтверджувальні сертифікати. Найкращі школи потрібно заохочувати, - розповіла Галина Кульчинська.

За підсумками рейтингу два заклади отримають по 30 тисяч гривень, а інші - по 10 тисяч.

Таким чином, ЗОШ №27 та Рівненська гуманітарна гімназія, котрі отримали по 30 тисяч, закуплять комп’ютери і оргтехніку, ліцей «Елітар» придбає телескоп, гімназія «Гармонія» - три ноутбуки, НВК №12 витратить гроші на дві плазмові панелі, а ЗОШ №1 стане власником нової акустичної системи.

Коментарі

Шановний "юний спортсмен" та"шокований читач"! Як видно із вашої IP-адреси та часу відправки коментарів, ви одна і та ж людина, і, я так розумію, працівник гімназії) Так от, по-перше, зайвої ваги у мене та моєї дитини немає, бо вся наша родина займається спортом! По-друге, я не проти, щоб діти займались із якісними м"ячами (я добре знаю ціну такого м"яча!), але чому на м"ячі не виділяють кошти із тих, що ми здаємо на школу??? 360 грн за рік ми здаємо у фонд школи з ОДНІЄЇ ДИТИНИ! Скільки у гімназії всього дітей? Яка сума виходить? Якщо ваші звивини дозволяють вам це зробити, то РАХУЙТЕ ЗАГАЛЬНУ СУМУ! То чого ми маємо здавати ще по 4 грн на м"ячі? Чого директриса не може кожного року виділяти певну суму на м"ячі із зібраної космічної суми????? Фасад школи облуплений вже не один рік, м"ячі треба купляти щороку... Куди ж ідуть батьківські кошти??? По-третє, за день вчителя! Якби все зводилось лише до цукерків, рушників і чашок, то тут ніхто не писав би, а якщо вчителька отримує 1800 грн на подарунок, то це вже занадто! У класі 36 дітей, здали по 50 грн, от і виходить така сума! Причому забаганка вчительки така що вона хоче отримати подарунок на день вчителя грошима!!! По інших школах збирають по 20 грн разом на день вчителя і 8 березня а у гімназії самі вчителі обнагліли на ручкі що самі називають суми! На зборах питання дня вчителя не піднімалось а після зборів батьків просто проставили перед фактом! Від батьків нічого не залежить!

Підтримую Ігоря. Хто виступає - того бояться і воліють не зв’язуватись з ненормальним - так вчителі характеризують тих, хто цікавиться такими незручними питаннями, як цілоьве використання коштів. Ми в 15 школі цьогоріч відмовились здавати гроші на школу. Але на клас все-одно здали, бо в ньому вчаться наші діти. Але існує стаття витрат, на яку ти змушений здати і це вимагання відбувається на рівні держави. Пишу про зошити з друкованою основою. Маю двох дітей - кожного року потрібно купувати купу цього непотребу, яку потім дитина сидить і заповнює під диктовку батьків, бо ж треба, щоб зошити були заповнені. І це, щоб ви знали не тільки в початковій школі. А англійська - підручник оксфордський коштує більше 200 гривень. Він побудований так, що дитина має заповнювати його. Ще років п’ять тому це можна було робити за допомогою олівці. Стер - передав меншому. Але тепер це можна робити тільки ручкою - щоб для меншої дитини ти купив ще один такий посібник. А ще вони ці книжки та зошити перевидають. Тобто автор той самий, теми просто місцями переставили - все - треба купувати новий підручник, минулорічний вже не підходить. На цих книжках і зошитах хтось заробляє шалені гроші.

Я с вас фигею. Лохи лохами, сбились в стадо и мычат "анонимно". Просто попробуйте не платить, и все эти сказки про то что с ребёнком случится жуть и ужас - это сказки. А если ещё и припугнуть руководство школы, да на собрании с вымагательством денег запись сделать, то с вашего ребёнка пылинки сдувать будут.
Принципиально должно быть так:
Никто не против купить своему ребёнку всё что нужно. И, как в любом коллективе, можно сброситься и обеспечить всем деткам в классе одинаковое обеспечение. Но, всякие "сдачи на окна" - это уже за гранью добра и зла. Пусть руководство для начала покажет как и сколько раз они пытались получить деньги на эти, к примеру, окна. И насколько законно им отказали в выделении данных средств? Да и насколько необходимо вообще менять окна? Вот тогда можно о чём то говорить. А сейчас школа даже не пытается получить своё законное финансирование, ведь можно просто подоить тупое стадо. Посоздавали всяких комитетов, и Швондеры бегают денежку сшибают, а ещё обучили их тявкать "грошей нема". А ты, Швондер, хоть знаешь что их нету, ты подавал соответствующие запросы, или это ты так, от директора школы услышал? А на собраниях мамашки сидят и пёрнуть боятся, ато вдруг её ребёночку потом оценки будут ставить по знаниям, а не сумме сданных денег. Но зато если кто то пытается выяснить где финансирование и почему школа так пассивно не желает его получить, то эти куры начинают кудахтать "це ж для дітей, це ж всі платять", и этим только делают себе же хуже. Они даже не пытаются перестать быть лохами, их устраивает оплачивать все навязанные услуги и поборы, а потом перебиваться с хлеба на воду. Рабы, что с них взять.
Попробовали бы просто начать задавать вопросы, да где там ...

І ще про 15-ту - якщо самі не знаєте англійської - готуйтесь наймати репетитора з класу третього-четвертого. Дехто вже з першого ходить. В старших класах будете шукати репетитора ще й з математики. 15-та школа - совок-совком, ніхто з дитиною панькатись не буде - має сама вигрібати, початкова школа - хороша, далі до дітей ставляться як до студентів. Єдиний плюс, дійсно єдиний - дитина знатиме англійську, але знову таки, що називається спільними зусиллями.

Хто просить розповісти про 15-ту школу - пишу. На початку року вас попросять здати по 350 гривень, ніби-то на школу на рік наперед. Ще по 100 гривень на калас - теж на рік. А далі фантазія не зупиняється. На день вчителя -по 50 гривнеь. І того 500. Сюди ж додайте гроші на зошити з друкованою основою, в 15 школі заведено усі канцтовари закуповувати централізовано - для праці і трудового навчання, плюс книжки з англійської - мінімум 300 гривень, бо книги з англійської коштують 250 - 300 грн. і плюс на подарунки дітям - щоб кожен на день народження отримав подарунок - 50 гривень. Разом - 850 грн. Якщо дитина піде на продовженку - ще 200 гривень. Разо м 1000 гривень. Це в першому місяці. Далі дадуть спокій, але тільки до Нового року, Миколая тощо. Бо батьки обов’язково придумають подарунки вчителям, дітям тощо. Два роки тому "вступна сума" складала 800 гривень

Кого цікавить питання м'ячів у РГГ, покажіть свого носа на уроки фізкультури та секції з баскетболу і волейболу в залі, тоді питання: "Де діваються м'ячі?" саме по собі відпаде. А то питання задаєте, а піти подивитись в спортзал лінь не дозволяє? Заодно скинете пару лишніх кілограм, які впевнений у вас є, бо таке писати, може тільки людина далека від спорту, яка навіть ціну якісного м'яча не знає. Приємно бачити, коли всі діти на уроці грають і тренуються якісними м'ячами.

я не розумію, ви, батьки, що, безсловесне стадо? вам кажуть здавати, а це ваш вибір здавати, чи ні. тим вчителям до лампочки ваші подарунки: цукерки, рушники, чашки і т.д. спокійно без цього проживуть. а ви, хто пише сюди гнівливі коменти, ведете себе як безвідповідальні слабкодухі боягузи, які на зборах бояться рота відкрити,щоб сказати іншим батькам,що вважаєте за непотрібне збирати гроші на подарунки, проте тут під ніками "анонім" дуже хоробрі борці за справедливість. до чого тут педагоги чи директор, це батьки приймають рішення про збір коштів і батьки несуть відповідальність за свої рішення і не треба її перекладати на інших, все в ваших руках.

в моїх дітей в ргг не траплялися вчителі, що ласі до подарунків, і діти вчаться чудово, може мені просто повезло? а день народження особисте свято, змінюйте традиції, виступіть проти, зрештою при Умурзаковій такого не було, знаю, бо й сама вчилася

А у нас в РГГ вчителька сама каже голові батьківського комітету по скільки здавати на день вчителя і тд. А батьківський комітет просто озвучує суму на батьківських зборах! Нам теж цього року сказали на день вчителя здати по 50 грн, а на день народження інших вчителів наприклад англ мови по 20 грн! Обдіраловка! Просто ставлять перед фактом, ніхто нічию думку не питає! І схема з покупкою м'ячів вже теж дістала! Щороку збирають на нові м'ячі! А куди ж вони діваються і гроші і м'ячі? По інших школах такого дурдому немає, а гімназія дере такі суми з батьків, що аж страшно!!!

так не здавайте на день вчителя, всі вчителі нормальні люди, ніхто не чекає подачки до свята, не принижуйте ні себе, ні вчителів!

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.