На Рівненщині подешевшає теплопостачання

Модернізація котельні комунального підприємства «Сарнитеплосервіс» окупилася за один опалювальний сезон, розповіли заступникові голови облдержадміністрації Володимиру Новаку. Зокрема, торік на придбання та монтаж трьох твердопаливних котлів витратили 639 тисяч гривень. Агрегати рівненського виробника дозволили заощадити 877 тисяч гривень, оскільки в котельні повністю відмовитися від газу, , повідомила новини Рівненщини прес-служба  Рівненської ОДА.

Імпортний енергоресурс замінили торфобрикетом, дровами та відходами деревини вже на двох із трьох котелень. Завдяки місцевій сировині вже цьогоріч вдасться знизити тарифи з теплопостачання на 5-6 відсотків, запевнили Володимира Новака.

Водночас, збиткове комунальне підприємство, яке роками було в аутсайдерах за рівнем розрахунку за спожитий газ, нині стало більш енергонезалежним і вчасно сплачує за використане блакитне паливо. Більше того, гроші, заощаджені з результаті переходу на альтернативу, й надалі спрямовуватимуть на енергоощадні проекти, гарантували Володимиру Новаку. Так, готуючись до нового опалювального сезону, газові котли замінять твердопаливними ще й на другій котельні КП «Сарнитеплосервіс».

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.