На Рівненщині стартував оздоровчий сезон

Від сьогодні розпочали роботу санаторно-оздоровчі комплекси «Агатівка» та «Електронік». Вони приймуть 415 та 311 дітей відповідно. Тим часом санаторій «Горинь», а також табори «Джерельце» й «Веселка» відпочивальників чекають 6-го червня. За словами заступниці голови облдержадміністрації Світлани Сад, у першому заїзді до здравниць області вирушать понад півтори тисячі дітей різних категорій. Вони відпочиватимуть 21 день, , повідомила новини Рівненщини прес-служба  Рівненської ОДА.

 А загалом табори організують по 4 заїзди. Таким чином 6 тисяч учнів зможуть відпочити та оздоровитися в закладах Рівненщини. Саме для них за кошти Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності вартість путівки здешевлена на 90 відсотків. Загалом у бюджеті Фонду зарезервували майже 14 мільйонів гривень, а це на понад 9 мільйонів більше, ніж тогоріч. 
 

Довідково: цьогоріч кошти Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності спрямують для 5 санаторно-оздоровчих комплексів краю, які запропонували кращі умови для відпочивальників та виграли тендер, а саме: «Агатівка», «Електронік». «Горинь», «Джерельце» та «Веселка».

 

Коментарі

Пропоную журналістам проаналізувати процедуру виділення путівок, є інформація що вже всі місцяв в оздоровчих закладах до кінця літа були розподілені заздалегідь, особливо в кращих!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.