На Рівненщині за гроші Януковича відкрили центр раннього розвитку

Центр раннього естетичного розвитку із такою назвою запрацював у Радивилові. Першими вихованцями закладу стали 35 дошкільнят районного центру, а також навколишніх сіл. Упродовж літньої пори кваліфіковані викладачі «Світлячка» готуватимуть їх до 1-го класу, зокрема, навчатимуть англійської, письма, математики й читання. Під час занять у студіях «Пізнайко» «Добрик», «Психолог і я» малятам в ігровій формі допомагатимуть пізнавати навколишній світ, повідомила новини Рівненщини прес-служба  Рівненської ОДА.

Тим часом в музичній, художній, вокальній та хореографічній студіях у дошкільнят розвиватимуть естетичні вподобання та творчі здібності. Приміром, під час занять у «Кольорових долоньках» малюки втілюватимуть свої фантазії на папері, склі та глині. А свої співочі таланти вони розкриватимуть у студії «Веселі співаночки». А ще на маленьких слухачів очікує цікаві екскурсійні програми, подорожі та родинні свята. Тим часом саме на створенні можливостей для всебічного розвитку дітей акцентує Глава держави Віктор Янукович. Водночас на реалізацію проекту зі створення «Центру раннього естетичного розвитку для дітей» директор радивилівського районного Будинку школяра Світлана Сова отримала грант Президента України у розмірі більше 27 тисяч гривень.

Коментарі

"за гроші Януковича відкрили центр", хлопці не за гроші Януковича, а за наші з вами податки, чомусь після сплати нами податків ці кошти відразу стають чиїмись, ні це наші з вами кошти і це за наші з вами кошти будуються школи, дороги, виплачується зарплата урядовцям, депутатам, міліціантам. прокурорам, суддям та іншім, на привеликий жаль левова частка цих грошей і крадеться данирми особами у вигляді відкатів ітд.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.