У міліції Рівненщини нові начальники

Начальник УМВС України в Рівненській області генерал-майор міліції Василь Лазутко представив особовому складу нового керівника Рівненського райвідділу міліції. Тепер очолюватиме підрозділ підполковник міліції Ігор Микитович Денисюк, який до цього перебував на посаді начальника Гощанського райвідділу міліції.

Підполковника міліції Михайла В’ячеславовича Войлова призначено начальником відділення з обслуговування Рівненської АЕС відділу спеціальної міліції УМВС України в Рівненській області. До призначення у Кузнецовську він обіймав посаду начальника відділу боротьби із кіберзлочинністю УМВС України в Рівненській області. Зазначений відділ тимчасово очолюватиме капітан міліції Олег Миколайович Лепеха, старший оперуповноважений відділу боротьби з кіберзлочиністю УМВС України в Рівненській області. До цього він перебував на посаді заступника начальника Радивилівського РВ УМВС України в Рівненській області — начальника кримінальної міліції.

За інформацією СЗГ УМВС України в Рівненській області, заступник начальника Млинівського РВ (з обслуговування Демидівського та Млинівського районів) УМВС України в Рівненській області — начальник кримінальної міліції Андрій В’ячеславович Волохов віднині обійматиме аналогічну посаду у Рівненському райвідділі внутрішніх справ.

Його попередник на цій посаді майор міліції Юрій Миколайович Сістук поїде боротися зі злочинністю Гощанського району, де призначений на посаду заступника начальника райвідділу — начальника кримінальної міліції.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.