Долю контрабандиста з Рівненщини вирішив суд

Оголошено обвинувальний вирок у кримінальному провадженні стосовно 30 річного жителя міста Сарни, котрий намагався перемістити через державний кордон культурні цінності.

Досудовим і судовим слідством доведено, що чоловік під час перетину поїздом митного пункту пропуску «Удрицьк» Рівненської митниці ДМС України у січні 2013 року намагався вивезти за кордон 4 старовинні ікони, 3 стародруки та монети, які сховав у власній дорожній сумці, що була обладнана подвійним дном.

Проте він свого злочинного умислу до кінця не довів, оскільки вказані предмети були виявлені та вилучені працівниками СБУ та прикордонної служби.

«Обвинувальний акт разом із угодою про визнання вини прокуратурою області скеровано до Дубровицького районного суду, котрий 30.05.2013 затвердив укладену угоду та ухвалив вирок, яким призначив чоловіку міру покарання у вигляді позбавлення волі строком на 3 роки з конфіскацією культурних цінностей, що були предметом контрабанди. Проте, врахувавши каяття підсудного, визнання своєї вини у вчиненні кримінального правопорушення, сприяння у проведенні кримінального провадження, суд із застосуванням ст.ст.76, 75 КК, встановив йому іспитовий строк - 3 роки», - повідомив державний обвинувач, старший прокурор відділу нагляду за додержанням законів органами СБУ, державної митної служби та державної прикордонної служби прокуратури області Вадим Топольський.

Про це повідомляє новини Рівненщини прес-служба прокуратури Рівненської області.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.