Пасажирів Рівненщини перевозять на несправних автобусах

На Рівненщині проходить комплекс профілактичних заходів на пасажирському автотранспорті "Автобус – 2013". З метою попередження аварійності на пасажирському автотранспорті, посилення роботи щодо зміцнення транспортної дисципліни водіїв, підвищення технічної готовності автобусів, які залучаються до перевезень людей, особливо під час перевезення організованих груп дітей до місць відпочинку.

Працівники Державтоінспекції Рівненщини постійно проводять профілактичні та роз’яснювальні бесіди з водіями підприємств усіх форм власності, що здійснюють пасажирські перевезення, а також базових підприємств, що надають послуги пасажироперевізникам за договорами.

У період з 20 травня по 4 червня 2013 року  працівниками автомобільно-технічної інспекції здійснено 152 перевірки суб’єктів  господарювання, які надають послуги з перевезення пасажирів. Також, видано 105 приписів на усунення виявлених недоліків. 

Від початку проведення заходів працівниками ДАІ області оглянуто 807 автобусів, з яких 93 виявлено з технічними несправностями. Крім цього, було задокументовано 368 порушень правил дорожнього руху, скоєних водіями автобусів, з яких зафіксований один факт керування автобусом у стані алкогольного сп’яніння.

Як повідомляє прес-служба ВДАІ УМВС у Рівненській області, триватимуть профілактичні заходи "Автобус 2013" до 15 червня.

Коментарі

Треба їм всім один припис видать, замінити гальмівні колодки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.