Над Здолбуновом замайорить прапор Євросоюзу

5 червня 2013 року у Здолбунові на сесії міської ради ухвалили рішення щодо місця розташування флагштоку з прапором Європейського Союзу. Таке ж рішення вже прийняли в Острозі.

Відтепер прапор ЄС майорітиме поряд із Державним Прапором України на вулиці Шкільній поблизу Будинку побуту. Рішення ухвалили з ініціативи керівника фракції Всеукраїнського об'єднання "Свобода" у Здолбунівській міськраді Віталія Чернецького. Про це повідомляє прес-служба ВО «Свобода»

- Враховуючи курс України на євроінтеграцію, з метою формування у мешканців та гостей міста громадської думки про майбутнє нашої держави в європейській сім'ї народів та виховання у містян європейських цінностей, ми вважаємо за необхідне встановити у Здолбунові прапор Європейського Союзу поряд із Державним Прапором України", – наголосив Віталій Чернецький.

За словами свободівця, міська рада рекомендуватиме керівникам підприємств, установ та організацій міста використовувати прапор Європейського Союзу поряд з Державним Прапором України у дні державних свят та під час проведення міжнародних заходів.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.