Відтепер у Рівненській бібліотеці електронна звітність

Рівненське обласне відділення Української бібліотечної асоціації продовжує роботу над проектом "Публічні бібліотеки - мости до електронного урядування", 5 червня у Рівненській обласній універсальній науковій бібліотеці пройшов тренінг за участю фахівців Державної податкової інспекції (ДПІ) у м. Рівне на тему подання електронної податкової звітності.

Було вирішено встановити на комп’ютери бібліотеки спеціальне програмне забезпечення для формування і надсилання звітів, а також провести стартовий тренінг з електронної звітності для платників податків та працівників бібліотеки, які у майбутньому консультуватимуть з цього питання своїх користувачів.

На десяти комп'ютерах бібліотеки встановили програми «ДПС Захист звітності» та «ОПЗ» ? спеціалізоване програмне забезпечення для створення та безпечного надсилання електронної податкової звітності.

Перед початком тренінга відбулася презентація електронної звітності за участю заступника начальника ДПІ у м. Рівному Богдана Віталійовича Бартманського та начальника відділу взаємодії із засобами масової інформації та громадськістю ДПІ у м. Рівному Ірини Миколаївни Матвійчук.

Директор Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки Валентина Петрівна Ярощук розповіла присутнім, що надалі у бібліотеці залишатиметься можливим, використовуючи комп'ютерну техніку та інтернет-з'єднання бібліотеки і програмне забезпечення ДПІ відправляти податкові звіти у електронному вигляді (за умови наявності електронного підпису).

Наступним кроком буде запровадження такої ж послуги у районних, сільських та міських бібліотеках Рівненщини.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.