На Рівненщині наповнили місцеві бюджети

За п‘ять місяців цього року до бюджету територіальними органами Міндоходів Рівненщини зібрано понад 1 млрд. 363 млн. грн. податкових платежів та 800 млн. грн. митних платежів, - повідомляє прес-служба гоовного управління Міндоходів у Рівненській області

Сума надходжень до державного бюджету за цей період склала 1 млрд. 548 млн. грн. Місцеві бюджети отримали 615 млн. грн., що на 12 відс. більше в порівнянні  з минулим роком.

Найбільшу частку у наповненні місцевих бюджетів складає податок на доходи фізичних осіб, якого зібрано 443 млн. грн., що на 10 відсотків більше ніж за аналогічний період торік.  Плати за землю надійшло 51 млн. грн., або на 4 відсотки перевищено рівень відповідного періоду минулого року. Єдиного податку надійшло 52 млн. грн., що в 1,6 рази  перевищує минулорічні показники.

Стратегія роботи Головного управління Міндоходів в області спрямована  на поліпшення рівня адміністрування платежів для платників, якісне їх обслуговування, спрощення документообігу, детінізацію економіки, зміну філософії бізнесу в бік прозорості та публічності, що дасть змогу забезпечувати наповнення доходної частини бюджету.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.