На Рівненщині вчились щастю бути здоровими

Дводенний оздоровчий семінар-практикум  на тему   „ Самозцілення через усвідомлене керування увагою”            триває на Острожчині. Його організатор – керівник міськрайонного клубу „ Здравбудь” Олег Швець разом з відомим марафонцем з Вінничини Володимиром Глущуком та керівником „Школи характерного козацтва” Петром Савлуком  з Дніпропетровська вчили охочих бути здоровими з допомогою різних методик та вправ.

 

Семінар розпочався із зустрічі учасників в Острозі, представлення і знайомства, в якому кожен розповів про себе та очікування від заходу. Згодом, у мальовничому місці , на природі тренери розповідали про саморозкриття внутрішніх резервів організму, здорове довголіття, життя  без ліків,  демонстрували дихальні гімнастики та вправи. Робили вони це босоніж на траві. Практикувались в їх виконанні усі – на матах, лавках, з палицями, при цьому тренери застосовували до кожного індивідуальний підхід. З особливим ентузіазмом  люди різного віку та професій тренувались  у вмінні скручувати, витягувати хребет, концентрувати енергію в різних частинах тіла.  Цим охоче  та з гумором ділився Петро Савлук.

Ночували учасники семінару в наметах, харчувались їжею, приготованою на багатті.  Тобто навчались у єднанні з матінкою-природою, шукаючи гармонійний  шлях до особистого здоров’я.  

 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.