На Рівненщині реалізують проект "Здоровенькі були"

У  селі Розваж Острозького району завершується  робота над облаштуванням сучасного фітнес-центру в приміщенні місцевого клубу.  Це стало можливим завдяки виграному гранту, який фінансується з всеукраїнського фонду підтримки органів місцевого самоврядування. 

 

Як розповів сільський голова Ігор Юрчук, грантовий проект створення рекреаційно-відновлювального центру "Здоровенькі Були" готувався за активної допомоги керівника міськрайонного клубу "Здрав будь”, місцевого жителя  Олега Швеця.

Наразі тривають роботи із підготвки підвального приміщення клубу під фітнес- центр.

Там буде  тренажерна зала для хлопців, фітнес-зала для дівчат, рекреаційна кімната, обладнання для фотовідеогуртка,  туристичне спорядження для туристичного гуртка. 

Вартість виграного проекту – 150 тисяч гривень. 100 тисяч уже надані фондом і закуплене обладання. Сільська рада свої 5 тисяч внесла, 15 – рада та райдержадміністрація. А ще за умовами проекту, громада мала  зібрати 10 тисяч гривень. Це, за словами сільського голови найважче, адже кошти збирались з людей і на інші потреби, зокрема на сільську церкву.

Однак збір коштів триває разом із роботами по облаштуванню центру, які складають 20 тисяч гривень І в цьому питаннні Ігор Юрчук з приємністю констатує, що йому ідуть на зустріч небайдужі. Так, керівник місцевого сільгосппідприємства Петро Ягодка допомагає з електрикою, з встановленням вікон, дверей підтримав Олег Ярошик. Підприємці  Вячеслав Драчук, Марія Хохліч теж внесли свій вклад у добру справу. Тож до осені сподіваються побачити у новому центрі відвідувачів.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.