Губернатор Рівненщини контролюватиме великогабаритний транспорт

Голова Рівненської облдержадміністрації Василь Берташ вимагає посиленого моніторингу за рухом вантажівок, оскільки вони влітку руйнують дорожнє полотно. Про це повідомили на офіційному сайті Рівненської облдержадміністрації. Аби зберегти автомагістралі та не витрачати бюджетні гроші на їх ремонт, на Рівненщині з 27 травня обмежили проїзд великовагового транспорту. Так, у період з 6 до 23 години фурам загальною вагою понад 24 тонни заборонено рухатися дорогами загального користування. Перестояти вони можуть у 33-х спеціально облаштованих місцях вздовж автодороги Київ-Чоп.

Водночас на території області працює два пункти габаритно-вагового контролю, прозвітували Василеві Берташу. Один із них, стаціонарний, знаходиться на автомобільній дорозі Київ-Чоп при в’їзді з Львівської області. Він відстежує рух вантажівок цілодобово. Тим часом, місце розташування ще одного, пересувного, визначають за спеціальним графіком. З початку року фахівці зважили більше 10 тисяч вантажівок. Порушників, які руйнували дорожнє полотно перевантаженими фурами, оштрафували. Так, із початку року вони сплатили до бюджетів різних рівнів більше 120 тисяч гривень.

Виявляється погані дороги на Рівненщині не тому, що їх погано будують і ремонтують, а здебільшого тому, що по них їздять вантажівки. Цікаво чи покращать ці заходи стан доріг на Рівненщині? І чи доведеться тепер великогабаритному транспорту "літати", щоб не псувати тендітні рівненські дороги?

Коментарі

А ті фури які ми зустрічаємо з 6 до 23, це.... не вірте свої очам - ПРИЗРАКИ!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.