На Рівненщині день народження відзначили війною

У неділю, 9 червня Острог святкував 913- річницю свого народження.

 З самого ранку острожани та гості міста, а серед них і поляки з міст- побратимів, мали насичену програму святкового дозвілля. Лижеролерні змагання та забіг вподобали любителі спорту. На Алеї майстрів було багато шанувальників народного мистецтва. Попитом користувалась медовуха, косметичні засоби на основі меду, мило на травах, вишиванки, прикраси, вироби із соломки. Атракціони для малечі спорожнювали кишені батьків, а ті, хто відвідав музеї міста цього дня пізнавали історіюбезкоштовно.

Багато шанувальників мистецтва до обіду було на Центральній площі міста, адже там їх тішила виступами Острозька музична школа. Там же було встановлено рекорд України із створення найбільшої газети. Її площею 440 м було внесено до книги рекордів України Олександром Шустеруком, автором ідеї рекорду, журналістом-ентузіастом.

Друга половина дня була більш емоційна і насичена адреналіном. Ще б пак! Із забігу замками Острожчини повернулись спортсмени, яких зустрічали Князь Острозький та Гальшка; чудово виступали турнікмени, творячи чудеса пластичності та витривалості. І саме креативне – на берегу річки Вілія відбувалась історична реконструкція подій Великої Вітчизняної війни. Два табори - німці та червоноармійці воювали майже по-справжньому: стріляли, кидали гранати, захоплювали фашистський табір, встановлюючи на ньому червоний прапор перемоги. Це дійство зібрало величезну кількість глядачів, яка з центру міста перекочувала до річки аби вперше побачити як день народження міста можна і з війною відзначити.

Розмаїттям талантів – пісенних, танцювальних та гумористичних порадував концерт Острозької академії.

У вечірній частині  свята була музично-розважальна програма, караоке, святковий феєрверк та дискотека. 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.