Ізолятори Рівненщини відповідають європейським умовам

Ізолятор тимчасового тримання, який відповідає вимогам законодавства «Про попереднє ув’язнення», рекомендаціям Європейського комітету проти тортур та Європейської конвенції з прав людини, а також вимогам Уповноваженого Верховної Ради з прав людини віднині функціонуватиме у Корецькому райвідділі внутрішніх справ.

Близько двох місяців приміщення було закрите, адже остання перевірка МВС та представників омбуцмена засвідчили – воно не відповідає вимогам утримання затриманих та арештованих. Внаслідок проведеної «реконструкції» збільшили загальну корисну площу з трьох із половиною до чотирьох метрів квадратних на одного затриманого, добудували ще один прогулянковий дворик, а кількість осіб у кожній камері на одну зменшили.

Всього у міськрайорганах на Рівненщині діючими є п’ять ізоляторів тимчасового тримання, які відповідають європейським умовам. Це Рівненський, Дубенський та Кузнецовський міськвідділи, Костопільський та Корецький райвідділи.

Як повідомляє новини Рівненщини прес-служба СЗГ УМВС України в Рівненській області, у перспективі на Рівненщині планується відкриття зразкового ізолятора тимчасового тримання на базі Сарненського райвідділу міліції, будівлю якого зводитимуть з нуля, планують зробити сучасний ІТТ, який би відповідав усім європейським умовам.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.