На Рівненщині малюкам провели екскурсію в міліції

Для того, щоб ознайомити дітей з професією правоохоронця, малюки із старшої групи дитячого садочка №1 у місті Дубровиця завітали до Дубровицького райвідділку міліції.

Міліціонери показали дітям як саме працює чергова частина райвідділу. Малюки  побачили, як відповідає на телефонні повідомлення оперативний черговий, як вони реєструються та збирається на виїзд оперативна група, на власні очі побачили службові машини, а також почули сирену державної автоінспекції.

Охоронці показували навички і вміння прийомів рукопашного бою, способів затримання і знешкодження злочинців. А також ознайомили з екіпіровкою, спорядженням та озброєнням. Одночасно дошкільнятам показали прийоми для самозахисту від нападу. Найсміливіші дітки, навіть самі спробували вдарити по бронежилету кулачком, потримати в руках шолом та кайданки, гумовий кийок.

Не аби яке захоплення у малюків викликала зустріч зі службовою собакою, яка перед ними виконувала всі надані команди кінолога.

На завершення зустрічі і на добру згадку міліціонери подарували кожній дитині подарунки. Про це повідомляє новини Рівненщини прес-служба УМВС в Рівненській області.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.