Велетенські пазли на Рівненщині складали цілими родинами

На Рівненщині завершився ІІІ сезон обласної спортивно-інтелектуальної гри «Сімейні перегони. Неформат». За перемогу у суперфіналі, що відбувся в Корці, змагалися 11 найспритніших команд. За умовами гри, кожна збірна складалася із трьох сімей, у якій було двоє дорослих та двоє дітей.

Для команд-учасників організатори підготували декілька завдань. Зокрема, під час інтелектуального конкурсу збірні викладали велетенські пазли з емблемою гри «Сімейні перегони». У змаганні з перетягування линви спортивні родини демонстрували свою міць, у конкурсі «Літаючі кільця» вони змагалися у влучності, а під час спортивно-розважальної естафети «Сороканіжка» команди бігали наввипередки. Тим часом, повправлятися із м’ячами для футболу, волейболу, регбі, фітболу та баскетболу сімейні команди мали змогу під час конкурсного завдання «Парад м’ячів».

У результаті переможцем ІІІ-го сезону гри стала збірна Рокитнівського району, друге місце посіла команда Костопільського, а третє – Рівненського району. Усі сімейні команди, що брали участь у суперфіналі гри, отримали медалі та подарунки. Чемпіони з Рокитнівщини, а це сім’ї Пишняків, Мариничів та Близнюків, отримали сертифікати на 2 тисячі гривень для придбання спортивного інвентарю. А ще, у кожному районі-переможцю встановлять спортивний майданчик із тренажерами.

Загалом учасниками ІІІ-го сезону гри «Сімейні перегони. Неформат» стало більше 15 тисяч краян, а це майже чотири тисячі родин з усієї Рівненщини. Вони змагалися під час декількох етапів – на рівні населених пунктів, районів, і зрештою області.

Як повідомляє прес-служба Рівненської ОДА, суть спортивно-інтелектуальної гри «Сімейні перегони» полягає в тому, щоб запропонувати змістовне та корисне дозвілля для всієї сім’ї.

Коментарі

Треба такі ігри проводити між районами- це б об'єднало б область і людей. А то "моя хата скраю"...

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.