Спортмайданчик на Рівненщині побудували за кошти Нідерландів

Сільський комітет села Дитиничі став переможцем конкурсу мікрогрантів для сільських органів самоорганізації населення. Відбір проведено в рамках проекту «Формування міжрегіональної мережі громадянської взаємодії сільських органів самоорганізації населення», який втілює Інститут аналізу державної та регіональної політики за фінансової підтримки програми «Матра КАП» посольства Королівства Нідерландів в Україні. Партнери проекту Рівненська, Волинська та Житомирська обласні ради. 

Громада отримала  майже сім тисяч гривень. Використали їх на облаштування спортивного майданчика. За ці гроші закупили матеріали  -  металеві труби, фарби, електроди.

Громада за день впорядкувала пустир поблизу місцевої загальноосвітньої школи. Чоловіки зрізали сухі дерева, викосили бур’яни та вивезли сміття.

Як повідомляє новини Рівненщини прес-служба Рівненської облради, у конкурсі мікрогрантів перемогу здобуло загалом чотири проекти з Рівненщини. Фінансування одержали ініціативи органів самоорганізації населення сіл Йосипівка, Загребля та Залісся Урвенської сільської ради Здолбунівського, а також села Дитиничі Плосківської сільради Дубенського районів Рівненської області.

 

 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.