Сім'ї Рівненщини придбали житло за зниженими цінами

Рівненчанам здешевили придбання житла на понад 5 мільйонів бюджетних гривень. Загалом в скарбницях різних рівнів зарезервували на цей рік більше 15 мільйонів гривень на вирішення житлових проблем мешканців Рівненщини. Нині люди користуються чотирма програмами лояльності.

10 людей позичили гроші на 15 років під 16 відсотків. Втім платять за користування кредитом лише 3, а 13 їм компенсовують із держскарбниці в рамках програми «Доступне житло». До кінця року на реалізацію соцпроекту, для жителів Рівненщини зарезервували більше 5 мільйонів гривень.

Ще три мільйони 200 тисяч гривень передбачили в держказні на здешевлення третини вартості житла. Таким чином девять родин уже придбали квартири за 70 відсотків вартості. До кінця року ще 16 сімей зможуть скористатися такою держпідтримкою при придбанні квартир.

Водночас четверо краян цьогоріч одержали бюджетні кошти за програмою молодіжного пільгового кредитування. Всього ж до грудня за цим соцпроектом заплановано надати позики 14 родинам.

Фінансову підтримку на вирішення житлових проблем отримували й селяни. Так, На реалізацію програми «Власний дім» зарезервували два мільйони 250 тисяч гривень. Частиною цих коштів вже скористалися 13 краян.

Як повідомляє новини Рівненщини прес-служба Рівненської ОДА, оформлення документів за цим соцпроектом триває. Зокрема, люди одержують бюджетні гроші на будівництво та придбання житла, а також газифікацію сільських садиб.

Завдяки цим чотирьом соціальним проектам 36 краян цьогоріч уже вирішили квартирне питання.

 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.