У Рівному підвищили вартість проїзду в тролейбусі

Тепер вартість квитка на тролейбус становитиме 1,50 гривні. Таке рішення вмотивували складною економічною ситуацією на підприємстві. Адже з "Рівнеелектротранс" звільняються працівники, яким заборгували майже два мільйони гривень заробітної плати.

 

За словами начальника міського управління транспорту Віталія Миронюка, вартість проїзду у тролейбусах до 1,5 гривні мали підвищити ще торік. Але через вибори від такої пропозиції відмовились. Тепер же складна економічна ситуація змушує це робити. 

- Планували підвищення ми ще з нового року, збирали всі необхідні дозволи та погодження, - зауважив пан Миронюк. - Адже у підприємства більше не має варіантів покращення економічної ситуації. Всі можливі заходи проведені. На 8 відсотків скорочено кількість працюючих, усі робітники переведенні на 4-денний робочий тиждень. Три нерентабельні маршрути скасовані. Нема сподівань і на бюджет. З 18 мільйонів виділено тільки 12 мільйонів. Тим часом працівники підприємства бунтують, адже не отримають зарплату вже два місяці. Багато водіїв звільнилось і поїхали на заробітки до Москви. Загальна заборгованість із заробітної плати - 2 мільйони гривень. Це при тому, що підприєимство в місяць заробляє 1 мільйон.

Перед  підвищенням вартості проїзду у тролейбусах Рівного, члени виконкому від опозиції хочуть вивчити економічну ситуацію на підприємстві "Рівнеелектроавтотранс", - запропонував член виконкому від ВО "Свобода" Андрій Бортнік. Крім того політик запропонував відкласти рішення про підвищення тарифу на проїзд в тролейбусі, а також на місяць скасувати ті маршрути автобусів, які дублюють тролейбусні. 

Натомість член виконкому Роман Денисюк запронував підвищити вартість лише на місяць, а за той час вивичити роботу підприємства.

На це Віталій Миронюк зауважив, що підвищення вартості проїзду лише один з кроків для порятунку підприємства. За рахунок цих надходжень погасять половину боргів із заробітної плати. Ще 500 тисяч планують отримати від запуску нового маршруту "Північний-Ювілейний", а ще з міського бюджету виділять на компенсацію пільгового проїзду студентів.

У підсумку рішення про підвищення вартості проїзду у тролебусах з 1,25 гривні до 1,5 гривні підтримала більшість членів виконкому, окрім опозиціонерів. Окремим протокольним дорученням члени виконкому вирішили створити спецкомісію, яка вивчить роботу "Рівнеелектротранс".

Коментарі

Цікаво, яка партія зараз приліпиться до тих що неотримують зарплат задля піару? Впевнений що знайдуться якісь партійні покидькі що почнуть людей будоражити водити по сесіям міської ради, вдавати що людям допомагають, а насправді вони добре знають що ці люди неперші кого вони використовують задля свого піару, допомогти цим людям зможуть лише керівники які знайдуть кошти з бюджету. Партії проплачують тільки свої мітинги.

Хто вгадає призвище партійного покидька або партію що водитиме за ніс цих людей?

Нарешті зроблено ще один крок до зменшення пасажирів в тролейбусі! Нам не треба дешевий екологічний великогабаритний транспорт, нам треба разові, дорогі, пурхавки-маршрутки! ПОКРАЩЕНО!

обично після підняття ціни в траліках піднімають ціни і на маршрутки так шо ждем скоро 2,50-3 гривні там

Круто, ціна вже майже наздогнала маршрутки, а смислу їздить тролейбусами не прибавилось: тащиться повільно, клімат такий же, що й на вулиці в усі пори року, інтер'єр ваще раритет і не завжди чистий.

з 1 липня як завжди

І з якого ж числа введуть у дію це покращення?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.