Імена вояків УПА на Рівненщині увічнили в граніті

Нещодавно між селами Бережниця та Кураш на Рівненщині активісти Дубровицької районної організації Всеукраїнського об'єднання "Свободи" встановили гранітну плиту чотирнадцятьом повстанцям похованим тут 23 листопада 1943 року у могилі-кургані. На плиті викарбовано псевда усіх похованих героїв.

-Збереження і відновлення пам'яти про боротьбу вояків УПА – це один із пунктів Програми захисту українців, який ми поступово виконуємо власними силами. Змінивши владу, продовжимо святу справу збереження імен борців за волю України, адже саме держава повинна опікуватися героїчною історичною спадщиною, а не окремі активісти, – зазначив керівник Дубровицької районної організації ВО "Свободи" Олександр Задорожний.

У свою чергу, депутат Дубровицької районної ради свободівець Володимир Мозоль представив учасникам заходу віднайдений ним щоденник командира УПА загону імені Колодзінського "Лайдаки", у в якому є інформація про полеглих козаків та про їхній героїчний чин. Про це повідомляє прес-служба Рівненської обласної організації ВО "Свобода".

Коментарі

РЕСПЕКТ і УВАЖУХА!!!!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.