Поляки закликали владу Рівного не обманювати інвесторів

Обрати для Рівного свою спеціалізацію та не приписувати місту неіснуючих титулів - порадив рівненській владі начальник відділу старатегії та обслуговування інвесторів  з польського Любліна Мар`юш Саган.

 

 

 

Обман, на їхню думку, ображає та відлякує потенційних інвесторів. Разом влада Рівного і Любліна сьогодні, 11 червня, презентувала спільний проект «Розвиток малого та середнього підприємництва міст Рівного та Любліна».

Проект, партнерами якого є виконавчий комітет Рівненської міської ради та Уряд міста Любліну (Республіка Польща), реалізовуватиметься протягом двох років (травень 2013 - квітень 2015).

Метою проекту є підвищення конкурентоспроможності представників бізнесу міст Рівного та Любліна, шляхом забезпечення міжсекторної співпраці між представниками малого та середнього підприємництва, органами самоврядування та інституціями підтримки бізнесу обох міст, а також створення умов для розвитку транскордонних контактів між організаціями бізнесу та влади Рівного і Любліна.

У рамках проекту буде проведено низку спільних тематичних виставок, форумів, торгових ярмарків, навчальних і мовних курсів в Любліні та Рівному. Можливість долучитись до цих заходів дозволить учасникам проекту ознайомитись з європейською практикою ведення бізнесу та знайти нових ділових партнерів.

- Успішна реалізація цього проекту є важливим етапом в житті нашого міста, адже Рівне отримало грант Європейського Союзу та має чудову нагоду стати частиною європейського ділового середовища, тим паче, що ключовий фінансовий ресурс забезпечує Європейський Союз, - розповів керівник проекту Сергій Процик.

Окрім цього проект виведе на якісно новий рівень партнерські стосунки Рівного та Любліна, що в свою чергу сприятиме підвищенню ділової активності підприємців обох міст.

У рамках проекту буде створено Центр сприяння бізнесу, діяльність якого спрямована на інформаційно-консультативні, навчальні та промоційні заходи («Дні дозвільних установ», «Школа бізнесу»). Центр буде місцем де кожен, хто займається власним бізнесом або має намір розпочати власну справу, отримає від команди проекту комплексну допомогу в цьому.

- Польща пройшла такий самий шлях, який чекає на вашу владу та бізнес. Тільки робили ми це 10 років тому. Тому матимемо що вам порадити, та застерегти на повторювати наших помилок. Зокрема обрати для Рівного свою спеціалізацію та не приписувати місту неіснуючих титулів. Адже брехня відлякує інвесторів, -  підсумував на презентації проекту начальник відділу старатегії та обслуговування інвесторів Любліна Мар`юш Саган.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.