Чорнобильці Рівненщини самі обирають де відпочити

Рівненщина отримала путівки на оздоровлення чорнобильців. 16755 дітей, які проживають у забруднених внаслідок Чорнобильської катастрофи районах, цьогоріч планують оздоровити у санаторно-оздоровчих закладах по всій Україні. Це майже на тисячу школярів більше, ніж торік. Водночас ще 1591 дитина поїде в санаторій разом із одним з батьків. Крім цього, цьогоріч заплановано оздоровити майже 4 тисячі дорослих, постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС. Зокрема, до здравниць поїдуть усі охочі потерпілі, віднесені до першої категорії. А це 1497 громадян.

Загалом Рівненська область отримала 22160 путівок на оздоровлення чорнобильців.

 Відтепер постраждалі від аварії на ЧАЕС можуть самі обирати санаторій для лікування. На їх вибір — 61 санаторно-оздоровчий заклад Автономної Республіки Крим, Закарпатської, Хмельницької, Сумської, Херсонської, Одеської, Тернопільської, Запорізької, Миколаївської, Львівської, Житомирської, Черкаської, Вінницької, Волинської, Київської, Чернігівської, Полтавської, Дніпропетровської, Кіровоградської та Луганської областей.

Є у переліку, затвердженому Мінсоцполітики України, й два заклади Рівненщини, а саме ДСОЗ "Електронік-Рівне" та "Джерельце". Як повідомляє прес-служба Рівненської ОДА,  не виникне  проблем і з перевезенням груп дітей-пільговиків. Для цього в область вже надійшло 3 мільйони 200 тисяч гривень. Всього ж Рівненщина отримає понад 8 мільйонів.

 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.