Рівненське сміттєзбиральне підприємство покарали

Спеціалістами Державної фінансової інспекції в Рівненській області забезпечено усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів. Сума недоотриманих фінансових ресурсів становить 3 мільйонів гривень, незаконних, нецільових витрат та недостач – 6,8 мільйонів гривень.

Зокрема, у травні Управлінням капітального будівництва міста частково повернуто до місцевого бюджету 227 тисяч гривень. Вжитими заходами Держфінінспекції відшкодовано втрат фінансових і матеріальних ресурсів майже на 800 тисяч гривень  Комунальним автотранспортним підприємством 1728.

Як повідомляє прес-служба Державної фінансової інспекції в Рівненській області, за результатами ревізій правоохоронними органами розпочато 29 досудових розслідувань. За вчинені фінансові порушення до адміністративної відповідальності притягнуто 247 посадових осіб об’єктів контролю, та 81 особу - до дисциплінарної і матеріальної відповідальності.

Коментарі

Хмелецький. Вистачить вже писати коментарі. Невже не має іншого заняття у заступника міського голови, крім коменти проти Євтушенка писати?

Бля, а фінінспектори під час перевірки КАТП-1728 не бачили що ТОВ "Санком" не сплачує для комунального АТП за захоронення сміття на сміттєвому полігоні. Борг вже понад 1,5 млн. грн. І знов "Санком" виграв тендер на обслуговування комунальних ЖЕКів не розрахувавшись з містом. КОРУПЦІЯ!!!!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.