У Рівному мати-п'яничка загубила дитину

Жителька Рівненського району 34-річна Інна разом з доньками поїхала в місто купити спортивні костюми. По дорозі до обласного центру зустріла подругу, котра везла продавати полуницю. На пропозицію товаришки допомогти в торгівлі охоче погодилася. Продаж ягід пройшов вдало, тому жіночки вирішили відсвяткувати. Випивши не одну чарчину, мама разом з дітьми попрямувала до ринку купити обіцяні обновки. Але на ринку дев’ятирічна Тетяна загубилася.

У цей же час, коли Тетянка блукала ринком, мати усвідомила, що загубила її. Жінка одразу пішла у Рівненський міський відділ міліції.

До Рівненського міського відділку міліції звернулася жінка та повідомила, що зникла її дитина. Заявниця була у нетверезому стані. Майже одночасно з цим нам повідомили з магазину, що у них знаходиться дитина, яка загубилася. Одразу стало зрозуміло, що це дівчинка заявниці.

Жінку притягнуто до адміністративної відповідальності за порушення вимог частини 1 статті 184 (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Як повідомляє прес-служба Рівненського МВ УМВС України, чинним законодавством передбачено покарання у вигляді попередження чи штрафу від одного до трьох неоподаткованих мінімумів доходів громадян.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.