Фірму екс-депутата Рівненщини змусили повернути землю вартістю два мільйона

Рішенням господарського суду Рівненської області від 23.08.2012 задоволено позов Рівненського міжрайонного прокурора з нагляду за додержанням законів у природоохоронній сфері про розірвання договору оренди землі, укладеного у 2007 році Великоомелянською сільською радою Рівненського району із керівниками ТОВ "Інвестжитлобуд і К", та зобов’язано останніх повернути громаді земельну ділянку площею 6 га.

- Підставою для вжиття прокуратурою цивільно-правових заходів стало неналежне виконання, починаючи з 2008 року, товариством з обмеженою відповідальністю зобов’язань за договором щодо своєчасності орендної плати, - повідомив начальник відділу захисту інтересів громадян і держави при виконанні судових рішень прокуратури Рівненської області Василь Данілей.

Як повідомляє прес-служба прокуратури Рівненської області, у ході здійснення виконавчого провадження 31.05.2013 забезпечено фактичне виконання рішення суду. Територіальній громаді Великоомелянської сільської ради відповідачем повернуто земельну ділянку в межах населеного пункту, нормативно-грошова оцінка якої складає 1,9 мільйонів гривень.

Директором ТОВ "Інвестжитлобуд і К" значиться колишній депутат Рівненської обласної ради В'ячеслав Пугайко. У грудні 2009 року прокуратура Рівненської області порушила щодо нього кримінальну справу за фактом розтрати державних коштів на суму 3 мільйони гривень, що були виділені для будівництва житлового будинку. Також у лютому 2011 року екс-депутат став жертвою нападників.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.