Найгірші дороги Рівного. ФОТО

Конкурсом "Найгірші дороги Рівного" сайт "ВСЕ" вирішив допомогти міській владі визначитись, які ж ями "латати" в першу чергу. Надсилайте на vserivne@gmail.com фото розбитих доріг та ям, які треба відремонтувати в першу чергу. Разом зробимо наше місто кращим!

?

Цьогоріч, після того як зійшов сніг, першим ділом у Рівному відремонтували вулицю Степана Бандери, "зрізали" асфальт разом з ямами на вулиці Княгині Ольги та підлатали ще кілька дрібніших вулиць. В основному ті, які співпадають зі щоденним маршрутом на роботу міського голови.

ФОТОКОНКУРС розбитих доріг та ям у Рівному.

Оскільки всі гроші на ремонт доріг нині контролює столиця, то можемо припустити, що цим і ще кількома ремонтами ям у Рівному, ресурс МіськШЕУ вичерпаний. Але ж у хорошого господаря завжди знайдеться щось у запасі. Наш міський голова вважає себе гарним господарем, а значить і в "загашнику" міста ще може знайтись якась одна-друга машина асфальту. На всі ями Рівного цього звістно не вистачить. Саме тому сайт "ВСЕ" вирішив допомогти міській владі визначитись, які ж ями "латати" в першу чергу.

Пропонуємо вам проголосувати за ту яму, яку ви вважаєте "найкрутішою" у нашому місті.

Якщо ж ви вважаєте, що є ями, які заслуговують уваги міської влади: надсилайте на vserivne@gmail.com свої фото із зазначенням місцезнаходження "об'єкту" на нашу електронну пошту і ми включимо вашу пропозиицію до голосування.

Всі розбиті дороги Рівного.ФОТО

За тиждень параметри ями (адресу, глибину і ширину), яка набрала найбільшу кількість ваших голосів, ми надішлемо на адресу міського голови і міськвиконкому. Так будемо робити щотижня, аж поки у Рівному не зникне остання "крута" вибоїна.

Коментарі

сфотографуйте і скиньте нам на пошту. Будем вдячні :-)

Макарова чого не сфотографували?їду тудой маршруткою кожного дня - такі ями,що краще по бруківці їхати

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.