Стадіон на Рівненщині оновили за гроші спонсорів

Головну спортивну споруду району – місцевий стадіон «Колос» - ремонтували толокою. На модернізацію спортивної інфраструктури не витрачали бюджетних грошей, а залучили кошти соціально-відповідального бізнесу.

Завдяки місцевим спонсорам стадіон вдалося повністю відремонтувати. Відтепер тут є комфортні кімнати та роздягальні для команд, обладнані усім необхідним. Водночас ошатнішим став і зовнішній вигляд спортивної споруди. Також оновили трибуни – полагодили та пофарбували лавки на них. На місцевому стадіоні планують уже незабаром облаштувати майданчики для гри у баскетбол та пляжний волейбол. Це в перспективі дозволить залучити до спорту ще більше місцевих жителів.

У Корці також подбали про максимальне завантаження сільських спортзалів і стадіонів. Так, для популяризації здорового способу життя, до дітей наблизили спортивні гуртки. Тож тренери працюють у пришкільних сільських спортзалах і дітям не потрібно їздити в райцентр, аби займатися у секції. Крім того, тут розширили штат дитячо-юнацької спортивної школи.

Як повідомляє прес-служба Рівненської ОДА, з початку нового навчального року планують відкрити ще сім секцій, аби раціонально використати діючі спортивні бази.

 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.