На ремонт доріг Рівненщини витратять понад 100 мільйонів гривень

Якість дорожнього покриття залежить від реформування галузі. Саме тому Василь Берташ доручив проінвентаризувати шляхи Рівненщини, які нині знаходяться у власності Укравтодору, а в перспективі можуть перейти в регіональну власність. Якщо ж державні дороги стануть місцевими, то райавтодорами теж керуватиме місцева влада. Саме тому необхідно ретельно вивчити та проаналізувати нинішній стан справ, аби в перспективі запровадити ефективний менеджмент у дорожній галузі. Всі шляхи мусять мати відповідального власника, який дбатиме за їх утримання та ремонт.

Зацікавленими у розширенні дорожньої мережі мають бути й громади, оскільки від того напряму залежить сума бюджетних інвестицій на їх реконструкцію і будівництво. Зокрема, завдяки фінансовому заохоченню на Рівненщині вже зросла на понад 500 кілометрів протяжність комунальних доріг.

Громади оформили право власності на безгосподарські відрізки й почали одержувати збільшені суми при розподілі коштів на ремонт автошляхів.

Як повідомляє прес-служба Рівненської ОДА, загалом бюджетне фінансування на осучаснення дорожньої мережі зростає щорічно. Якщо в 2011 область отримала з держказни майже 62 мільйони цільової субвенції, то цьогоріч на оновлення доріг Рівненщини в держбюджеті зарезервували понад 100 мільйонів гривень.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.