На Рівненщині «Гарпун» зафіксував 300 порушень швидкості

На автомагістралях області вже другий місяць поспіль працює система відеоспостереження «Гарпун». Працівники Державтоінспекції переконані, такий вид фіксування порушень на дорозі неабияк вплине і на стан аварійності. Відколи на обласних дорогах працюють такі електронні спостерігачі, водії стали набагато дисциплінованішими.

Щоб посилити увагу водіїв на дорозі та попередити про відео нагляд, на узбіччях автошляхів розміщенні спеціальні знаки. В основному системи відео спостереження облаштовані в населених  пунктах та в місцях концентрації ДТП .

Саме завдяки системі «Гарпун» працівниками Державтоінспекції було вже зафіксовано більше 300 порушень швидкісного режиму руху.

Прилад «Гарпун» дає можливість фіксувати перевищення швидкості на відстані до півтори тисячі метрів. Його вмонтовують у спеціальні металеві бокси де він працює в автоматичному режимі. Завдяки програмному забезпеченню  при виявленні порушення відеоролик передається на комп’ютер співробітників ДАІ, які несуть службу на стаціонарному посту ДАІ або в патрульному автомобілі, за кількасот метрів від місця встановлення  відеонагляду.

Як повідомляє прес-служба ВДАІ УМВС в Рівненській області, загалом на дорогах обласного значення встановлено 13 спеціальних металевих боксів з яких ведеться відео спостереження.

Тому працівники Державтоінспекції радять бути максимально  уважними та неухильно дотримуватися швидкісного режиму руху, адже саме цей фактор,  найчастіше стає причиною жахливих дорожньо-транспортних пригод. 

Коментарі

Є інформація де встановлені? Була б корисною!))

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.