Рівняни після оздоровчого забігу підуть у "McDonald’s". ФОТО

Сьогодні, 14 червня, в парку імені Тараса Шевченка відбувся "Всеукраїнський Олімпійський день в місті Рівному", де усі охочі мали змогу взяти участь у спортивно-оздоровчих забігах.

Учасники олімпіад бігали на дистанціях від 50 до 500 метрів.

Побігати вирішили не тільки аматори, а й знані у Рівному спортсмени. Зокрема, учасницею забігу виявила бажання стати Майстер спорту України з легкої атлетики та бронзова призерка І Юнацьких Олімпійських ігор у Сінгапурі Олена Колесниченко.

- Я вважаю, що подібні забіги є дуже важливими для маленьких діток, які хочуть у майбутньому повязати своє життя зі спортом. Оскільки все починається з чогось малого. І завжди буває багато невдач, падінь, спадів, але без цього не може бути перемог як у спорті, так і у житті. Я бажаю всім мужньо переносити всі випробування і ніколи не опускати рук, завжди йти до цілі. Тоді кожен обов’язково досягнете свого олімпу, - побажала Олена Колесниченко.

Участь у забігах виявило бажання взяти понад 700 осіб, які змагались у різних вікових категоріях.

- Приємно, що сьогодні люди прийшли сюди і таким чином відзначити Всеукраїнський Олімпійський день. Учасники змагались у таких категоріях: дошкільні навчальні заклади, 1-4 класи, 5-8 класи та 9-11 класи. Також між собою змагались студенти та аматори, ветерани спорту та інваліди, - розповів голова відділення Національного олімпійського комітету в Рівненській області Микола Петринчук.

По закінченню свята всі призери були нагороджені призами від Національного олімпійського комітету та сертифікатами на відвідування "McDonalds".

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.