Жителям Рівненщини здешевили комунальні послуги

З початку року краянам здешевили житлово-комунальні послуги на 77 мільйонів 523 тисячі гривень. Родинам державним коштом зменшили оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання та водовідведення.

Крім того, ще 13 мільйонів 407 тисяч бюджетних гривень відшкодували соціально незахищеним жителям області, котрі купували тверде паливо та скраплений газ. Загалом на ці потреби Рівненщина одержує цільову субвенцію з держбюджету.

Крім того спростили порядок оформлення субсидій на оплату комунальних послуг. Так, зручніше стало краянам, які змінювали місце роботи впродовж року або ж працюють на двох посадах одночасно. Зокрема, до новацій їм доводилося збирати довідки з кожного місця роботи. Водночас, жителі області економлять час, оскільки відтепер необхідні довідки можна одержати у Пенсійному фонді.

Як повідомляє прес-служба Рівненської ОДА, цьогоріч для краян передбачено понад 145 мільйонів гривень на здешевлення житлово-комунальних послуг та ще майже 52 мільйони компенсації за купівлю твердого палива та скрапленого газу.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.