Рівненські медики поїхали в Полтаву за німецьким досвідом

Впродовж тижня місцеві фахівці переймають досвід практиків із Університетської клініки німецького міста Франкфурт-на-Майні. Так, упродовж п’яти днів лікарі обласного перинатального центру підвищують фах під час ІІІ українсько-німецького семінару-тренінгу, котрий проходить на базі Полтавського перинатального центру. Відтак, рівненські медики, котрі опікуються здоров’ям вагітних, породіль і немовлят, познайомляться із найкращими європейськими практиками акушерської, перинатальної та неонатальної допомоги.

Окрім того, українські лікарі разом з німецькими колегами обговорять низку актуальних проблем, котрі є основними чинниками материнських та малюкових втрат.

З початку впровадження на Рівненщині Нацпроекту «Нове Життя - нова якість охорони материнства та дитинства», свою професійну кваліфікацію підвищили більше сотні медичних працівників закладу. Зокрема, лікарі Рівненського обласного перинатального центру побували на міжнародних тренінгах у Києві, Житомирі, Полтаві та Дніпропетровську. Тим часом, завдяки телекомунікаційному обладнанню, встановленому в закладі, медики отримали можливість не тільки підвищувати свій фах в онлайн-режимі, а й проводити віддалені консультації з провідними фахівцями з України, зазначила Вікторія Єнікеєва. Також вона повідомила, що в рамках угоди про співпрацю обласний перинатальний центр невдовзі відвідають колеги із Польщі.

В рамках модернізації медицини, подібний теоретичний та практичний досвід для рівненських лікарів неоціненний.

Потужний обласний перинатальний центр на Рівненщині відкрили у рамках Нацпроекту «Нове життя – нова якість охорони материнства і дитинства». Як повідомляє прес-служба Рівненської ОДА, заклад став результатом ефективної співпраці усіх гілок влади та бізнесу. Оскільки на зведення цього стратегічного об’єкта залучили бюджетні інвестиції, а також спонсорські кошти.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.