Центр Рівного обв'язали червоними стрічками. ФОТО

У Рівному, на майдані Незалежності 14 червня провели акцію, присвячену Всесвітньому дню донора крові. Її організатори мали на меті збільшити кількість бажаючих стати донорами та врятувати чиєсь життя.

Учасники акції розтягли по всьому периметру майдану Незалежності червоні нитки. Вони таким чином змушували рівнян зупинитись хоч на хвильку.

- Ми долучилися до загальноукраїнської акції для того, щоб звернути увагу людей на те, що є такі люди, які потребують донорської крові. Ці червоні стрічки символічно означають те, що ми всі пов’язані однією ниткою. І коли комусь не вистачає крові, то інша людина має протягнути нитку і здати свою кров для іншої людини, - зазначила заступник голови правління БФ «Скарбниця Надії» Мар’яна Рева.

У акції взяли участь і ті, хто на волонтерських засадах працюють клоунами для маленьких пацієнтів відділення онкогематології Рівненської обласної дитячої лікарні.

-Звичайно, всі ми заняті люди і у кожного безліч своїх справ. Але донорство є дуже важливим, оскільки багато людей цього потребує. Я знаю, що багато, хто боїться здавати кров, боїться донорства. Але це зовсім не страшно. Так ти долучаєшся до порятунку життя. Також важливо хоч якось розраджувати життя нещасних хворих дітей. Саме тому ми перевдягаємось у клоунів для них. Адже так приємно бачити дитячу посмішку, - поділилась волонтер Оксана Назарко.

Тим, хто хоче здавати кров, але боїться, треба знати, що вже близько 30 років всі маніпуляції проводяться одноразовим інструментом, який розпаковується на очах у донора. Можливість інфікуватися під час збору крові виключена повністю.

Для того щоб стати донором потрібно звернутися у найближчу станцію переливання крові. У Рівному обласна станція переливання крові знаходиться за адресою: вулиця Степана Бандери, 31. Телефон: (0362) 23 33 82

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.