Де на Рівненщині роблять найкращі авіамоделі?

10 - 13 червня 2013 року поблизу Гощі, на аеродромі с. Воронів, відбулись традиційні відкриті обласні змагання учнівської молоді з авіамодельного спорту (вільнолітаючі моделі). Організатор – Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді.

У змаганнях брали участь 39 учасників (10 команд) таких позашкільних закладів нашої області: Володимирецького, Гощанського, Дубенського, Здолбунівського, Корецького, Костопільського, Млинівського, Рівненського районів та міст Дубна і Рівного. Вік учасників – до 18 років.

Як повідомили з управління освіти і науки Рівненської ОДА, змагання проводилися згідно з діючими Правилами, затвердженими Федерацією авіамодельного спорту України.

Під час тренувальних запусків та стартів моделей вихованці продемонстрували свою майстерність у керуванні та запуску моделей. Під час змагань відбулися старти моделей у наступних класах: планер F-1-А, літак F-1-B, таймерна модель літака F-1-j або F-1-P, планер F-1-H (А-1), літак F-1-G, радіокерований планер F-3-j.

Завдяки професіоналізму та чіткій організації роботи суддівської колегії, змагання пройшли на високому організаційному рівні. Наполеглива праця керівників гуртків та підтримка батьків допомогли вихованцям досягти високих результатів у змаганнях з авіамодельного спорту.

Відповідно до рішення головної суддівської колегії в особистому заліку перемогу здобули: І місце – Корецький район (районний будинок школярів, керівник команди - Панчук Ю.В.); ІІ місце – Костопільський район (центр технічної творчості та комп’ютерних технологій, керівник команди - Буряк М.М.); ІІІ місце – м. Дубно (міська станція юних техніків, керівник команди - Пивоварчук В.М.) Команди та учасники-переможці були нагороджені грамотами та медалями.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.