Школи Рівненщини отримають 35 автобусів

Ще 35 сільських шкіл Рівненщини матимуть автобуси. Вони надійдуть в область до початку навчального року. Транспорт для сільських учнів придбали у рамках державної програми «Шкільний автобус».

За словами заступника голови облдержадміністрації Олексія Губанова, його розділять між районами відповідно до потреби. Так, по 4 автобуси скерують у школи Дубровицького та Сарненського районів. По 3 отримають навчальні заклади Зарічненського, Здолбунівського, Млинівського та Радивилівського районів. Тим часом у Березнівський, Володимирецький, Гощанський, Костопільський, Рокитнівський та Рівненський райони передадуть по 2 транспортних засоби. Ще по одному одержать школи Демидівського, Корецького та Острозького районів.

Наразі Рівненщина потребує 79 шкільних автобусів. Водночас до сільських шкіл, де ще нема власного автотранспорту, учні дістаються рейсовими маршрутками – відповідно до укладених договорів. 

В області і надалі працюватимуть над створенням належних умов для навчання усіх дітей Рівненщини, про це повідомляє прес-служба Рівненської ОДА.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.