На Рівненщині відкрили будинок шерифа. ФОТО

Службі дільничних інспекторів міліції виповнюється 90 років. Напередодні святкування у селі Оженин Остозького району відкрили дільничний пункт міліції, а у селі Яполоть Костопільського району ввели в експлуатацію будинок шерифа. Присутність на урочистостях поважних гостей вкотре засвідчила – міліція та влада спільно вирішують проблеми населення та громади.

Дільничний пункт міліції з сучасними умовами та відео спостереженням потрібні у першу чергу для громади, щоб люди не їздили за 30-40 кілометрів за допомогою, а вирішували питання на місці. Наступним пунктом призначення стало відкриття будинку шерифа у селі Яполоть Костопільського району.  У цьому населеному пункті створені всі умови для того, щоб люди тут, на місці, звертались безпосередньо до дільничного інспектора міліції, а він приймав повідомлення та реагував на заяви.

Загалом, минулоріч було відкрито п’ять дільничних пунктів міліції, вручено два службові автомобілі та 15 мотоциклів. Уже цього року відкрили дев’ять пунктів міліції та будинок шерифа.  Про це повідомляє прес-служба СЗГ УМВС України в Рівненській області.

Коментарі

Це все добре, а де зменшення злочинності на фоні цього ПАКРАЩЕІЯ!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.