На Рівненщині в колонії відгуляли весілля. ФОТО

Таїнство вінчання відбулося днями в молитовній кімнаті Городищенської виправної колонії. Засуджений Тарас та громадянка Наталія вирішили створити свою власну сім’ю. Пара познайомилася ще у 2002 році, на той момент молодий чоловік вже мав кримінальне минуле. Наталія ж ніколи проблем із законом не мала і була з добропорядної та законослухняної родини. Їхні відносини були непростими – однак попри всі негаразди вони лишилися разом.

- Протягом останнього часу засуджений систематично відвідував молитовну кімнату. Його відношення до праці та поведінка зразкові - розповідає начальник Городищеньскої колонії Павло Фентісов – Створення своєї власної сім’ї сприятиме виправленню та відновленню в суспільстві як правосвідомого громадянина, формуватиме в нього нові морально-високі цінності та якості.

На заваді їхньому коханню та бажанню мати власну сім’ю не стали ні помилки ні грати.

- Раніше для мене все життя проходило у пошуках легкої наживи, але в один момент прийшло усвідомлення що не це є головним. Про те що найважливішим у житті людини є сім’я та рідні я зрозумів тут, відвідуючи молитовну кімнату, - розповідає Тарас, – Для мене це ніби почати життя з нової, чистої сторінки.

Привітати молодят приїхали близькі рідні та друзі. Про це повідомляє прес-служба управління ДПтС України в Рівненській області.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.