На Рівненщині визначили найкращих юних рятувальників. ФОТО

13 по 15 червня на території Соснівського лісового господарства, що в селі Майдан Березнівського району проведено обласний етап збору-змагання юних рятувальників «Школа безпеки». У змаганнях, організаторами яких були Головне управління ДСНС у Рівненській області, обласне Управління освіти та громадський дитячий рух «Школа безпеки» прийняли участь 7 команд з шести районів області.

Битва за перемогу складалась з наступних етапів: пожежно-рятувальні роботи,  рятувальні роботи у зоні хімічного забруднення, робота з приладом радіаційно-хімічної розвідки ДП-5В, пошуково-рятувальні роботи у природному середовищі, рятувальні роботи на водній акваторії та агітаційно-презентаційна конкурсна програма. Команди сміливо та наполегливо змагалися за перемогу, проходячи етап за етапом.

Компетентне журі, до складу якого увійшли рятувальники, освітяни та працівники навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності, об’єктивно оцінювали учасників збору – змагання. В підсумку суддям змагань не просто було обрати кращих із кращих, однак переможці все ж таки були визначені.

Перше загальнокомандне місце  посіла команда Дубенського району, срібло здобула команда юних рятувальників Гощанського району і замкнула трійку переможців команда Володимирецького району. А в агітаційно-презентаційній конкурсній програмі кращою стала команда Рівненського району. Про це повідомляє прес-служба ГУ ДСНС України у Рівненській області

 

 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.