У Рівному розпочався "Тиждень здачі крові"

Щоб залучити громадськість до здачі крові в спеціальних пунктах збору, члени Національної скаутської організації України – “Пласту” у 12 містах України організовують марафон “Тиждень здачі крові”.

Зокрема акція проводитиметься у Львові, Рівному, Луцьку, Тернополі, Івано-Франківську, Житомирі, Вінниці, Миколаєві, Хмельницькому, Білій Церкві, Черкасах та Слов’янську (що на Донеччині).

У Рівному акція проводитиметься вже вдруге. Вона триватиме з 17 по 21 червня. Долучитись до неї можуть усі небайдужі.

Для того, щоб стати донором крові та долучитись до акції необхідно:

- прийти в обласну станцію переливання крові, що знаходиться за адресою м. Рівне вул. С. Бандери, 31,   кров можна здати з 9:00 до 12:00;

- необхідно бути дієздатним громадянином України віком від 18 до 60 років;

- мати при собі документи, що засвідчують особу (паспорт громадянина України);

- при реєстрації зазначити, що ви долучаєтесь до акції “Тиждень здачі крові” - тоді вашу кров передадуть на онкогематологію;

- бути здоровим та не мати протипоказань (зокрема не хворіти хронічними захворюваннями, інфекційними та такими, які передаються через кров, гепатитом В,С, сифілісом, туберкульозом та ін.

- здавши кров ви матимете можливість дізнатись свою групу крові та резус, вашу кров також обстежать на наявність гепатиту B,С, СНІДу та сифілісу.

Координатором акції у Рівному є Оксана Шевчук (контактний тел. 096-588-08-36; Рівненська обласна станція переливання крові: (0362) 23-33-83).

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.