На Рівненщині модернізували спортивні комплекси

На Рівненщині створюють умови для занять спортом. Три десятки спортивних об’єктів реконструювали та збудували в області торік. Зокрема для людей облаштували 14 спортивних і тренажерних залів та ще стільки ж футбольних полів з трибунами для глядачів. Крім того, обладнали спортивну кімнату і волейбольний майданчик.

Спортивну інфраструктуру Рівненщини осучаснюватимуть і надалі, оскільки інвестиції в цю галузь – це вкладення у майбутнє. Адже вони повернуться дивідендами – здоров’ям населення

В місті Сарни будують три тенісні корти та реконструюють стадіон «Мрія». Тим часом у Вельбівно Острозького району споруджують сільський футбольний комплекс. Крім того, в різних населених пунктах області модернізують старі та облаштовують нові спортивні та тренажерні зали, футбольні поля, баскетбольні та волейбольні майданчики. Привабливіша спортивна інфраструктура дозволить презентувати дітям переваги здорового способу життя, а також залучити більшу кількість молоді до занять спортом.

На Рівненщині є 3568 спортивних споруд. Зокрема, 29 стадіонів (з трибунами на півтори тисячі місць і більше), 451 спортзалів, 432 приміщення для фізкультурно-оздоровчих занять, 409 футбольних полів, 296 майданчиків з тренажерним обладнанням та 31 тенісний корт.

Як повідомляє прес-служба Рівненської ОДА, крім того, для краян діють 14 басейнів, 225 стрілецьких тирів, 2 кінноспортивні та 5 веслувальних баз.

Коментарі

"296 майданчиків з тренажерним обладнанням", а можна уточнити- ДЕ?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.