Покупці рівненських супермаркетів їдять прострочене м'ясо

За словами в. о. начальника управління ветеринарної медицини в місті Рівне Василя Дмитриєва, чотири рази на рік проводиться перевірка щодо продукції тваринного походження.

Було перевірено від чотирьох до п'яти супермаркетів Рівного, в яких були виявлені такі порушення як: перезамороження продуктів, реалізація продукції, у якої завершений термін зберігання, недотримання умов зберігання м’яса, відсутність супровідних документів, неналежний санітарний стан холодильників, замість дати виготовлення продукції вказана дата фасування, що незаконно продовжує термін дії продукту.

- Продукція, термін дії якої закінчився та неякісна продукція повинна підлягати обов’язковій утилізації, а не повертатись чи перероблятись. На Рівненщині таку утилізацію здійснює лише Костопільський ветзавод, проте не всі рівненські супермаркети уклали договори з цим заводом. Виникає питання куди йде неякісна продукція?, - розповідає Василь Дмитриєв.

За словами начальника відділу санітарного нагляду Рівненського міського управління ГУ Держсанепідемслужби в Рівненській області Ірини Бондарчук, згідно чинного законодавства, якщо причиною закриття підприємства є недотримання санітарних норм, то відновити його роботу можна буде лише в судовому порядку.

 

Коментарі

Так і їжаку зрозуміло, що в жодному разі не можна брати замариноване м"ясо! Та й фарш краще самостійно робити.

От упирі, кормлять тухлятіной. Треба телевізійну програму типу "Ревізора" по супермаркетам зробить.

Так чому не одне торгівельне підприімство не було закрите, чи чиновники чекають доки хтось отруїться, чи вони думають що не свіжа продукція до їхнього столу категорично потрапити не може

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.