Водії маршруток Рівненщини їздять п’яні на повну швидкість

На виконання вимог наказу МВС України та доручення УМВС України в Рівненській області працівниками відділу ДАІ УМВС України в області у період з 20 травня по 15 червня поточного року проводилися цільові профілактичні заходи на пасажирському автотранспорті під назвою «Автобус-2013».

За вказаний період працівниками автомобільно-технічної інспекції здійснено 340 перевірок суб’єктів господарювання, які надають послуги з перевезення пасажирів. На усунення виявлених недоліків  керівникам видано 226 приписів.

Працівниками ДАІ області оглянуто одну тисячу 484 автобусів, з яких 180 виявлено з технічними несправностями.

За інформацією прес-служби ВДАІ УМВС України в Рівненській області, під час проведення вказаних заходів інспекторами ДАІ задокументовано 665 порушень правил дорожнього руху, скоєних водіями автобусів, з яких два факти керування у стані алкогольного сп’яніння, 28 випадків перевищення швидкості руху, 127 випадків перевезення пасажирів понад встановлену кількість, 71 випадок порушення правил зупинки і стоянки, 138 відхилень від визначеного маршруту руху, 38 порушень під час перевезення організованих груп дітей та інші.

За період проведення цільових профілактичних заходів шість автобусів затримано на арештмайданчики.

За порушення вимог законодавства на транспорті до адміністративної відповідальності притягнуто 42 посадові особи пасажироперевізників, в тому числі: 17 – за випуск на лінію технічно-несправних транспортних засобів, 24 – за невиконання приписів ДАІ, 1- за допуск до керування автобусом без відповідної категорії.

По недоліках, виявлених під час проведення заходів, відділом ДАІ УМВС направлено 5 інформацій в управління Укртрансінспекції та 2 – в органи прокуратури.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.