Син Данила Корилкевича став одним із керівників Здолбунівщини

На нараді в районній державній адміністрації було представлено нового заступника голови РДА – ним став Михайло Корилкевич, син колишнього кандидата в народні депутати України Данила Корилкевича, про це інформує Zdolbuniv.com. Відповідати він буде за напрямки роботи, якими досі займалося двоє заступників – Роман Дрозд і Микола Аніскін. Пан Дрозд, який займався питаннями сільського господарства, нещодавно написав заяву про звільнення нібито за власним бажанням.

Проте в адміністрації подейкують, що особливого «бажання» звільнятися в нього не було, а була потреба звільнити місце для наступника. Водночас пан Аніскін, який керував питання соціальної політики та був керівником апарату адміністрації, нещодавно перейшов на роботу в один з підрозділів управління праці. Так що тепер новий заступник Віталія Шуля змушений буде виконувати величезний обсяг роботи. Водночас саме те, що пан Корилкевич-молодший погодився на такі умови праці в адміністрації, змушує замислитися про те, чи справді він збирається виконувати ту роботу, чи її будуть робити підлеглі, а він буде здійснювати якісь інші функції. Можливо, ці його функції будуть мало пов’язані з державним управлінням, а більше з розвитком власного бізнесу.

Повідомляючи про нараду в адміністрації, сайт РДА взагалі не повідомив про представлення пана Корилкевича, яке власне на тій нараді й відбулося.

 

 

Коментарі

А потім будуть говорити що він такий розумний, досвідчений і тато тут ні до чого!!!!!! Через те то ми так і живемо, що державою у нас управляють делитанти, та сім я!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.