На Рівненщині готують засуджених до життя на волі

Виїзне засідання спостережної комісії при обласній державній адміністрації відбулося в Полицькій виправній колонії №76. Основним питанням було вивчення матеріально-побутового, медико-санітарного забезпечення засуджених, умов їх праці та навчання, стану організації соціально-виховно роботи. До роботи спостережної комісії в рамках взаємодії та співпраці долучився і старший помічник прокурора прокуратури у Володимирецькому районі, юрист 3-го класу Сергій Ващишин.

Як повідомляє прес-служба управління ДПтСУ, під час засідання учасниками заходу було здійснено огляд медико-санітарної частини установи, загальноосвітнього навчального закладу, оглянуто харчоблок та відділення соціально-психологічної служби.

В рамках заходу було проведено групове заняття із засудженими, які будуть звільнятися протягом 2013 року щодо їх соціальної адаптації та працевлаштування у Рівненській області.

-В установі налагоджено співпрацю із центрами зайнятості та департаментом соціального захисту населення облдержадміністрації, вони допомагають у підготовці засудженого до життя на волі. Така підготовка розпочинається за півроку до звільнення засудженого з місць позбавленні волі, - розповідає начальник Полицької колонії Володимир Каламбет.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.