Рівненські патріоти вшанували пам'ять Євгена Коновальця

З 14 по 16 червня на Львівщині пройшов патріотичний фестиваль "Зашків – земля героїв" з нагоди 122-річниці від дня народження полковника першого голови ОУН Євгена Коновальця, в організації якого найактивнішу участь взяла Рівненська "УНА".

Вшанувати Євгена Коновальця, разом з тисячами українців, на фестиваль завітали голова "УНА" Юрій Шухевич та керівник рівненської обласної організації "УНА" Олександр Музичко. На заході вони обговорили шляхи подальшого розвитку націоналізму в Україні.

Олександр Музичко зустрівся з побратимом по духу, лідером хедлайнера фестивалю - гурту "Кому Вниз", Андрієм Середою, який наголосив, що досі пам’ятає, як націоналіст вручав йому хрест "УНА-УНСО".

Організовував виїзд молоді з Рівненщини перший заступник міського голови організації "УНА" Ярослав Гранітний. Навіть ведучий відзначив, що серез присутніх велика кількість людей з Рівного.

Фестиваль у Зашкові традиційно пропагує здоровий спосіб життя і проходить під гаслом "Без тютюну! Без алкоголю! Без наркотиків!".

Про це повідомляє прес-служба Рівненської міської організації "УНА".

 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.